Obec Pyšel
Obec Pyšelmístní části Pyšel a Vaneč

HLEDÁNÍ VELIKONOČNÍCH VAJÍČEK

Prosíme, nahlašujte se, kdo by se chtěl zapojit a připravit velikonoční vajíčko se slovem před dům.
Slovo si můžete sami vymyslet, případně vám nějaké zadáme.
Do soutěže mohou jít jen nahlášená vajíčka do 11.4.2022.
Prosíme o nahlášení na obecním úřadě: jméno, číslo popisné a vybrané slovo.

vajíčko

Od Zeleného čtvrtku do Červeného pondělí se vydejte na procházku naší vesnicí a hledejte velikonoční vajíčka před domy. Na vajíčku nebo v jeho blízkosti bude nějaké slovíčko, to zapište do soutěžní vajíčkové karty. Na všechny, kteří z posbíraných slov vymyslí básničku a doručí ji se soutěžní vajíčkovou kartou na obecní úřad, čeká speciální odměna.

Soutěžní vajíčkové karty se slovíčky, případně i básničky

odevzdejte nejpozději v pátek 22. 4. do 18:00 na obecní úřad v Pyšele.

Všechny karty půjdou do slosování v neděli 24. 4. 2022 na cyklovýletě Do kola okolo Pyšela.

Slosování proběhne v cíli výletu na zámku v Budišově okolo 16.00 hodiny.

Poznámka - zatím není znám přesný počet soutěžních vajíček, takže nevíme, kolik jich vyplníte v kartě.

Zapojit se může naprosto každý, stačí jen vyrobit zajímavé vajíčko před váš dům a k němu umístit soutěžní slovíčko. Prosíme, nahlašte se na obecním úřadě do 11. 4. 2022.

VAJÍČKOVÁ KARTA.pdf (156.92 kB)

VAJÍČKOVÁ KARTA.pdf

Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 156,92 kB