Obec Pyšel
Obec Pyšelmístní části Pyšel a Vaneč

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY PLÁTCE DANĚ Z NEMOVITOSTI

POKUD VLASTNÍTE POZEMKY V KATEGORII OSTANÍ PLOCHA, NEPLODNÁ PŮDA A DOPOSUD JSTE JE VEDLI JAKO OSVOBOZENÉ OD POPLATKU DANĚ, JE NUTNÉ NYNÍ ZJISTIT, ZDA JSOU EVIDOVANÉ, ŽE MOHOU BÝT OSVOBOZENÉ, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JE TŘEBA PODAT DÍLČÍ DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ A  ODEVZDAT NA FINANČNÍ ÚŘAD DO 31.1.2022.

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY PLÁTCE

DANĚ Z NEMOVITOSTI

POKUD VLASTNÍTE POZEMKY V KATEGORII OSTANÍ PLOCHA, NEPLODNÁ PŮDA A DOPOSUD JSTE JE VEDLI JAKO OSVOBOZENÉ OD POPLATKU DANĚ, JE NUTNÉ NYNÍ ZJISTIT, ZDA JSOU EVIDOVANÉ, ŽE MOHOU BÝT OSVOBOZENÉ, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ JE TŘEBA PODAT DÍLČÍ DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ A TYTO POZEMKY PŘIDAT DO DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ DANĚ Z NEMOVITOSTI A ODEVZDAT NA FINANČNÍ ÚŘAD DO 31.1.2022.

BLIŽŠÍ INFORMACE NA OBECNÍM ÚŘADĚ NEBO FINANČNÍM ÚŘADĚ.

PŘÍPADNĚ VÁM POMŮŽEME I S VYPLNĚNÍM DAŇOVÉHO PŘIZNÁNÍ V ÚŘEDNÍCH HODINÁCH NEBO PO TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.

TEL. 606 044 255

Informace_ke_zverejneni_Obce.pdf (43.53 kB)