Obec Pyšel
Obec Pyšelmístní části Pyšel a Vaneč

VÁNOČNÍ LADĚNÍ 2020

PROJEKT OBCE PYŠEL NA ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ DOBU 2020

V neděli 29. 11. 2020 začíná advent, doba příprav na Vánoce, čas, kdy víc myslíme jeden na druhého, čas dárků. Nenechme si tento kouzelný čas utéct a využijme ho.

Obec Pyšel pro vás na adventní a vánoční období připravila několik inspirací, jak tento čas prožít.

1. CESTA, KTERÁ ŽIJE - vyražte na vycházku do přírody, začátek u hřbitova, cesta vede ke kapličce a na vrcholek Stráže. Cestu doprovází zastavení se slovy svatého Františka z Assisi, kterými František chválí přírodu a pyšelské děti k nim namalovaly obrázky. Projďete se krásnou přírodou a kochejte se tím, co vidíte. Obrázky a myšlenky na této cestě se v průběhu roku mění, nechejte se překvapit, jaká bude vánoční varianta.

2. ADVENTNÍ VĚNCE - nezapomeňte si vyrobit adventní věnec a letos myslete i na seniory a osamocené lidi a vyrobte jeden i pro ně. Pokud potřebujete materiál, zastavte se na obecním úřadě v Pyšele, kde je vše k dispozici od 20. 11. 2020 do 28. 11. 2020 během dopoledne a každý den 17 - 18hod. Věneček potom vyfoťte a pošlete na adresu: vyfotpysel@seznam.cz. Na našich webových stránkách se můžete těšit na přehlídku adventních věnečků.

věnce

Celý tento projekt podpořil Kraj Vysočina, Fond Vysočiny